Skip to content Skip to sidebar Skip to footer

Celoživotná práca a obeta. To urobilo z Mariana Kotlebu symbol súčasného národného hnutia na Slovensku. Marianovi Kotlebovi sa podarilo okolo seba združiť oddaných vlastencov z celého Slovenska a vytvoriť politickú stranu, ktorá ukázala a stále ukazuje, ako má vyzerať pronárodná a prokresťanská politika.

Toto kole oči nielen neoliberálom a komunistickým pohrobkom v politike, ale aj stranám, ktoré sa na národné iba hrajú. Dlhé roky preto skúšali Mariana Kotlebu zlomiť. Opakované domové prehliadky, trestné stíhania, zatýkania, psychický nátlak i fyzické útoky. Toto bol dennodenný chlieb Mariana Kotlebu za jeho prácu na národnom poli.

Marian Kotleba však stál, ako sa to spieva v hymnickej piesni Hej, Slováci!, stále pevne, ako múr hradný. Táto jeho nezlomnosť dnes vyústila do toho, že keď ho nemohli zastrašiť, tak ho teraz chcú odsúdiť na Najvyššom súde SR. Hlavným cieľom však nie je ani tak poslať ho do väzenia, aj keby to liberálnych fanatikov veľmi potešilo, ale primárnym cieľom je vziať mu mandát poslanca Národnej rady Slovenskej republiky, aby nemohol ďalej reprezentovať svojich voličov v parlamente.

Mládež bola vždy sformovaná okolo Mariana Kotlebu, a to nielen v začiatkoch jeho politického a národného boja, ale aj dnes. V utorok 5. apríla 2022 budeme aj my stáť po jeho boku a vyjadríme mu podporu v boji proti tomuto politickému procesu.